#
Lag
S
+/-
P
Svenska Superligan 2017/2018
1
Storvreta Storvreta
32
249-148
77
2
Falun Falun
32
222-143
74
3
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
32
188-160
60
4
Linköping Linköping
32
190-152
57
5
Mullsjö Mullsjö
32
197-174
57
6
Växjö Växjö
32
174-155
56
7
Helsingborg Helsingborg
32
158-176
48
8
Dalen Dalen
32
138-154
45
9
Sirius Sirius
32
153-169
44
10
Jönköping Jönköping
32
155-181
44
11
Hollvikens Hollvikens
32
157-199
33
12
Örebro Örebro
32
144-205
31
13
AIK IBF AIK IBF
32
150-198
25
14
Thorengruppen Thorengruppen
32
153-214
21
Svenska Superligan 2017/2018
Lördag, 10 Mars
Jönköping Jönköping
5-2
Dalen Dalen
Växjö Växjö
5-9
Sirius Sirius
Thorengruppen Thorengruppen
9-5
Hollvikens Hollvikens
Storvreta Storvreta
10-6
Helsingborg Helsingborg
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
9-6
AIK IBF AIK IBF
Örebro Örebro
5-6
Mullsjö Mullsjö
Falun Falun
7-3
Linköping Linköping
Tisdag, 06 Mars
Mullsjö Mullsjö
13-8
Storvreta Storvreta
Söndag, 04 Mars
AIK IBF AIK IBF
3-4
Jönköping Jönköping
Dalen Dalen
5-4
Växjö Växjö
Hollvikens Hollvikens
3-10
Falun Falun
Sirius Sirius
9-6
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Lördag, 03 Mars
Helsingborg Helsingborg
9-5
Thorengruppen Thorengruppen
Linköping Linköping
5-2
Örebro Örebro
Torsdag, 01 Mars
Sirius Sirius
5-6
Mullsjö Mullsjö
Onsdag, 28 Februari
Dalen Dalen
5-6
Helsingborg Helsingborg
Storvreta Storvreta
9-1
Linköping Linköping
Falun Falun
3-4
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Örebro Örebro
8-6
Växjö Växjö
Tisdag, 27 Februari
AIK IBF AIK IBF
6-8
Hollvikens Hollvikens
Jönköping Jönköping
4-3
Thorengruppen Thorengruppen
Söndag, 25 Februari
Växjö Växjö
8-4
Falun Falun
Linköping Linköping
3-2
Sirius Sirius
Storvreta Storvreta
8-4
Jönköping Jönköping
Thorengruppen Thorengruppen
5-7
Mullsjö Mullsjö
Hollvikens Hollvikens
4-7
Dalen Dalen
Lördag, 24 Februari
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
6-5
Örebro Örebro
Helsingborg Helsingborg
6-2
AIK IBF AIK IBF
Söndag, 18 Februari
Sirius Sirius
3-4
Helsingborg Helsingborg
Mullsjö Mullsjö
3-7
AIK IBF AIK IBF
Linköping Linköping
9-4
Thorengruppen Thorengruppen
Lördag, 17 Februari
Örebro Örebro
3-5
Hollvikens Hollvikens
Växjö Växjö
2-9
Storvreta Storvreta
Falun Falun
8-6
Jönköping Jönköping
Dalen Dalen
6-5
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Torsdag, 15 Februari
Jönköping Jönköping
7-6
Örebro Örebro
Onsdag, 14 Februari
AIK IBF AIK IBF
1-6
Linköping Linköping
Hollvikens Hollvikens
3-4
Sirius Sirius
Helsingborg Helsingborg
6-7
Falun Falun
Thorengruppen Thorengruppen
6-8
Växjö Växjö
Tisdag, 13 Februari
Storvreta Storvreta
12-8
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Mullsjö Mullsjö
9-5
Dalen Dalen
Söndag, 11 Februari
Örebro Örebro
4-5
Helsingborg Helsingborg
Dalen Dalen
5-4
Linköping Linköping
Sirius Sirius
5-1
Jönköping Jönköping
Växjö Växjö
8-5
AIK IBF AIK IBF
Hollvikens Hollvikens
6-11
Storvreta Storvreta
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
5-4
Thorengruppen Thorengruppen
Lördag, 10 Februari
Falun Falun
3-2
Mullsjö Mullsjö
Söndag, 28 Januari
Sirius Sirius
4-3
AIK IBF AIK IBF
Lördag, 27 Januari
Storvreta Storvreta
8-3
Falun Falun
Jönköping Jönköping
2-3
Växjö Växjö
Helsingborg Helsingborg
1-2
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Thorengruppen Thorengruppen
5-8
Örebro Örebro
Mullsjö Mullsjö
4-3
Hollvikens Hollvikens
Torsdag, 25 Januari
Sirius Sirius
3-8
Storvreta Storvreta
Onsdag, 24 Januari
Linköping Linköping
11-5
Helsingborg Helsingborg
Falun Falun
6-3
AIK IBF AIK IBF
Örebro Örebro
5-3
Dalen Dalen
Växjö Växjö
4-6
Mullsjö Mullsjö
Hollvikens Hollvikens
5-6
Jönköping Jönköping
Söndag, 21 Januari
Storvreta Storvreta
15-5
AIK IBF AIK IBF
Mullsjö Mullsjö
6-4
Helsingborg Helsingborg
Dalen Dalen
2-3
Thorengruppen Thorengruppen
Lördag, 20 Januari
Växjö Växjö
10-4
Hollvikens Hollvikens
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
9-4
Linköping Linköping
Örebro Örebro
3-10
Falun Falun
Torsdag, 18 Januari
Sirius Sirius
5-4
Thorengruppen Thorengruppen
AIK IBF AIK IBF
9-4
Örebro Örebro
Onsdag, 17 Januari
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
4-5
Jönköping Jönköping
Dalen Dalen
0-4
Storvreta Storvreta
Helsingborg Helsingborg
2-3
Växjö Växjö
Tisdag, 16 Januari
Hollvikens Hollvikens
3-6
Linköping Linköping
Söndag, 14 Januari
Örebro Örebro
3-4
Sirius Sirius
Linköping Linköping
3-2
Mullsjö Mullsjö
Växjö Växjö
4-5
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Thorengruppen Thorengruppen
6-5
AIK IBF AIK IBF
Lördag, 13 Januari
Jönköping Jönköping
6-5
Helsingborg Helsingborg
Falun Falun
4-3
Dalen Dalen
Torsdag, 11 Januari
Storvreta Storvreta
7-6
Örebro Örebro
Onsdag, 10 Januari
Helsingborg Helsingborg
7-5
Hollvikens Hollvikens
Falun Falun
5-4
Thorengruppen Thorengruppen
Dalen Dalen
5-1
Sirius Sirius
Jönköping Jönköping
7-5
Linköping Linköping
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
2-6
Mullsjö Mullsjö
Söndag, 07 Januari
Mullsjö Mullsjö
7-6
Jönköping Jönköping
AIK IBF AIK IBF
2-4
Dalen Dalen
Sirius Sirius
6-3
Falun Falun
Hollvikens Hollvikens
10-5
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Linköping Linköping
2-4
Växjö Växjö
Lördag, 06 Januari
Thorengruppen Thorengruppen
6-11
Storvreta Storvreta
Torsdag, 04 Januari
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
10-4
Helsingborg Helsingborg
Onsdag, 03 Januari
Falun Falun
7-6
Storvreta Storvreta
Örebro Örebro
7-2
Thorengruppen Thorengruppen
Hollvikens Hollvikens
11-8
Mullsjö Mullsjö
AIK IBF AIK IBF
2-3
Sirius Sirius
Tisdag, 02 Januari
Växjö Växjö
7-5
Jönköping Jönköping
Fredag, 29 December
Helsingborg Helsingborg
1-9
Linköping Linköping
Torsdag, 28 December
Dalen Dalen
2-4
Örebro Örebro
Falun Falun
7-5
AIK IBF AIK IBF
Onsdag, 27 December
Jönköping Jönköping
3-2
Hollvikens Hollvikens
Tisdag, 26 December
Storvreta Storvreta
6-3
Sirius Sirius
Mullsjö Mullsjö
9-4
Växjö Växjö
Tisdag, 19 December
Thorengruppen Thorengruppen
10-5
Dalen Dalen
Söndag, 17 December
AIK IBF AIK IBF
3-5
Storvreta Storvreta
Helsingborg Helsingborg
6-5
Mullsjö Mullsjö
Hollvikens Hollvikens
3-8
Växjö Växjö
Linköping Linköping
6-8
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Lördag, 16 December
Falun Falun
14-6
Örebro Örebro
Idag 14 December
Thorengruppen Thorengruppen
2-5
Sirius Sirius
Örebro Örebro
6-9
AIK IBF AIK IBF
Växjö Växjö
5-4
Helsingborg Helsingborg
Jönköping Jönköping
2-7
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Onsdag, 13 December
Linköping Linköping
9-6
Hollvikens Hollvikens
Tisdag, 12 December
Storvreta Storvreta
4-6
Dalen Dalen
Söndag, 10 December
AIK IBF AIK IBF
7-6
Thorengruppen Thorengruppen
Dalen Dalen
0-8
Falun Falun
Mullsjö Mullsjö
7-8
Linköping Linköping
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
5-2
Växjö Växjö
Sirius Sirius
7-2
Örebro Örebro
Helsingborg Helsingborg
4-3
Jönköping Jönköping
Tisdag, 05 December
Linköping Linköping
8-2
Jönköping Jönköping
Söndag, 03 December
Örebro Örebro
4-10
Storvreta Storvreta
Thorengruppen Thorengruppen
5-8
Falun Falun
Hollvikens Hollvikens
5-4
Helsingborg Helsingborg
Sirius Sirius
5-4
Dalen Dalen
Lördag, 02 December
Mullsjö Mullsjö
4-5
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Torsdag, 30 November
Dalen Dalen
5-4
AIK IBF AIK IBF
Onsdag, 29 November
Falun Falun
9-4
Sirius Sirius
Växjö Växjö
4-3
Linköping Linköping
Storvreta Storvreta
10-5
Thorengruppen Thorengruppen
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
2-3
Hollvikens Hollvikens
Tisdag, 28 November
Jönköping Jönköping
6-7
Mullsjö Mullsjö
Söndag, 26 November
Storvreta Storvreta
9-3
Hollvikens Hollvikens
Linköping Linköping
4-3
Dalen Dalen
Thorengruppen Thorengruppen
7-8
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Mullsjö Mullsjö
4-10
Falun Falun
AIK IBF AIK IBF
2-6
Växjö Växjö
Lördag, 25 November
Jönköping Jönköping
7-4
Sirius Sirius
Helsingborg Helsingborg
6-2
Örebro Örebro
Torsdag, 23 November
AIK IBF AIK IBF
4-6
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Sirius Sirius
6-4
Växjö Växjö
Onsdag, 22 November
Hollvikens Hollvikens
10-4
Thorengruppen Thorengruppen
Mullsjö Mullsjö
6-3
Örebro Örebro
Dalen Dalen
8-2
Jönköping Jönköping
Helsingborg Helsingborg
5-4
Storvreta Storvreta
Linköping Linköping
8-5
Falun Falun
Söndag, 19 November
Storvreta Storvreta
7-3
Mullsjö Mullsjö
Lördag, 18 November
Örebro Örebro
3-6
Linköping Linköping
Thorengruppen Thorengruppen
6-7
Helsingborg Helsingborg
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
8-5
Sirius Sirius
Jönköping Jönköping
8-6
AIK IBF AIK IBF
Falun Falun
11-6
Hollvikens Hollvikens
Växjö Växjö
7-2
Dalen Dalen
Torsdag, 16 November
Helsingborg Helsingborg
3-6
Dalen Dalen
Onsdag, 15 November
Hollvikens Hollvikens
3-6
AIK IBF AIK IBF
Mullsjö Mullsjö
8-2
Sirius Sirius
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
6-7
Falun Falun
Växjö Växjö
7-2
Örebro Örebro
Linköping Linköping
5-6
Storvreta Storvreta
Thorengruppen Thorengruppen
6-8
Jönköping Jönköping
Söndag, 12 November
Dalen Dalen
6-5
Hollvikens Hollvikens
Sirius Sirius
4-11
Linköping Linköping
Jönköping Jönköping
6-10
Storvreta Storvreta
AIK IBF AIK IBF
6-5
Helsingborg Helsingborg
Lördag, 11 November
Falun Falun
7-4
Växjö Växjö
Mullsjö Mullsjö
7-3
Thorengruppen Thorengruppen
Örebro Örebro
3-7
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Söndag, 29 Oktober
Thorengruppen Thorengruppen
6-4
Linköping Linköping
Storvreta Storvreta
10-6
Växjö Växjö
Hollvikens Hollvikens
4-5
Örebro Örebro
Helsingborg Helsingborg
4-5
Sirius Sirius
Jönköping Jönköping
8-5
Falun Falun
Lördag, 28 Oktober
AIK IBF AIK IBF
3-4
Mullsjö Mullsjö
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
8-3
Dalen Dalen
Söndag, 22 Oktober
Dalen Dalen
5-6
Mullsjö Mullsjö
Linköping Linköping
9-3
AIK IBF AIK IBF
Sirius Sirius
2-6
Hollvikens Hollvikens
Lördag, 21 Oktober
Falun Falun
12-2
Helsingborg Helsingborg
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
4-7
Storvreta Storvreta
Växjö Växjö
7-3
Thorengruppen Thorengruppen
Örebro Örebro
3-10
Jönköping Jönköping
Onsdag, 18 Oktober
AIK IBF AIK IBF
13-8
Sirius Sirius
Mullsjö Mullsjö
7-5
Hollvikens Hollvikens
Storvreta Storvreta
3-4
Falun Falun
Helsingborg Helsingborg
6-8
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Thorengruppen Thorengruppen
7-4
Örebro Örebro
Tisdag, 17 Oktober
Jönköping Jönköping
2-6
Växjö Växjö
Söndag, 15 Oktober
AIK IBF AIK IBF
3-7
Falun Falun
Linköping Linköping
4-7
Helsingborg Helsingborg
Hollvikens Hollvikens
2-5
Jönköping Jönköping
Lördag, 14 Oktober
Örebro Örebro
4-3
Dalen Dalen
Sirius Sirius
4-5
Storvreta Storvreta
Växjö Växjö
9-6
Mullsjö Mullsjö
Onsdag, 11 Oktober
Växjö Växjö
6-7
Hollvikens Hollvikens
Mullsjö Mullsjö
9-5
Helsingborg Helsingborg
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
5-7
Linköping Linköping
Storvreta Storvreta
10-3
AIK IBF AIK IBF
Örebro Örebro
1-10
Falun Falun
Tisdag, 10 Oktober
Dalen Dalen
7-4
Thorengruppen Thorengruppen
Söndag, 08 Oktober
AIK IBF AIK IBF
4-8
Örebro Örebro
Sirius Sirius
8-2
Thorengruppen Thorengruppen
Helsingborg Helsingborg
6-1
Växjö Växjö
Hollvikens Hollvikens
5-4
Linköping Linköping
Lördag, 07 Oktober
Dalen Dalen
5-8
Storvreta Storvreta
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
7-2
Jönköping Jönköping
Söndag, 01 Oktober
Thorengruppen Thorengruppen
2-8
AIK IBF AIK IBF
Örebro Örebro
10-9
Sirius Sirius
Linköping Linköping
11-7
Mullsjö Mullsjö
Växjö Växjö
5-2
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Jönköping Jönköping
4-8
Helsingborg Helsingborg
Lördag, 30 September
Falun Falun
6-3
Dalen Dalen
Fredag, 29 September
Helsingborg Helsingborg
5-3
Hollvikens Hollvikens
Torsdag, 28 September
Jönköping Jönköping
3-8
Linköping Linköping
Onsdag, 27 September
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
5-4
Mullsjö Mullsjö
Storvreta Storvreta
4-5
Örebro Örebro
Tisdag, 26 September
Falun Falun
6-5
Thorengruppen Thorengruppen
Dalen Dalen
6-4
Sirius Sirius
Söndag, 24 September
Sirius Sirius
5-6
Falun Falun
AIK IBF AIK IBF
2-7
Dalen Dalen
Hollvikens Hollvikens
4-7
Pixbo Wallenstam Pixbo Wallenstam
Linköping Linköping
4-7
Växjö Växjö
Thorengruppen Thorengruppen
4-5
Storvreta Storvreta
Fredag, 22 September
Mullsjö Mullsjö
9-6
Jönköping Jönköping

No Matches are schedules right now.

No Matches are schedules right now.